Trudne zarabianie w sieci

Posted by amster88 on 21st, 2014

Sieć jest genialnym narzędziem wykorzystywanym najczęściej przez przedsiębiorstwa w różnych celach. W większości służy on marketingowi bądź jest platformą umożliwiającą sprzedaż szerokiej rzeszy klientów.

Czy zwykły użytkownik sieci również może skorzystać z dobrodziejstw sieci i ? Jest to trudne pytanie i wymaga sprawdzenia wielu możliwości jakie mamy do dyspozycji w internecie. Można odszukać wiele artykułów na temat zarabiania w sieci, które mówią o różnych dziwactwach takich jak pasywny dochód czy pieniądzach za samo klikanie. Czytając takie artykuły nie nie wolno sugerować się obietnicami bogactwa tylko podejść do sprawy matematycznie i na sucho przeanalizować zdobyte informacje.

Przykładowo weźmy pod lupę serwisy umożliwiające klikanie w banery za pieniądze. W większości za poświęcenie swojego czasu na oglądanie reklam i klikanie dostajemy punkty lub dziesiętne części grosza czy centa. Serwisy takie posiadają zabezpieczenia i skrypty, które gwarantują, że użytkownik będzie musiał ten baner obejrzeć przez pewną ilość czasu. Poświęcając kilka godzin w ciągu doby na taką zabawę przez cały miesiąc można uzbierać sumę kilkudziesięciu złotych. Uwzględniając to, iż tyle samo można zyskać biorąc przez parę dni nadgodziny w pracy wychodzi na jaw, że ten rodzaj zarabiania w sieci jest zupełnie nieopłacalny. Dodatkowo należy wziąć pod uwagę, że właściciele takich serwisów często w sposób nieuczciwy pozbawiają nas zdobytych środków.

Zakładając profil na takiej stronie w znacznej większości należy zgodzić się na regulamin, który uprawnia do skasowania konta lub jego wyzerowania z błahego powodu lub bez obowiązku tłumaczenia dlaczego tak się stało. Jednym słowem - porażka. Są w życiu przyjemniejsze metody marnowania czasu.

Opracowanie sortbank.pl

Comments are closed.